Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Pierwszy dzwonek już za nami, teraz zaczynamy pracować, by nasze wyniki były jak najlepsze!

Rozpoczęliśmy dziś rok szkolny 2021/2022. Podczas dwóch akademii (jednej dla pierwszoklasistów, drugiej dla czwartoklasistów) oficjalnie ogłosiliśmy początek nauki. Krótkie występy artystyczne przygotowały klasy II i V. Uczniowie pozostałych oddziałów przywitali nowy rok szkolny wyłącznie w swoim gronie i w towarzystwie wychowawców.

Zanim jednak to nastąpiło, wróciliśmy na chwilę do poprzedniego roku szkolnego i dzięki wsparciu takich sponsorów jak: Rosomak S.A. Siemianowice Śląskie, Firma Adient – zakład w Siemianowicach Śląskich, Kotłomontaż Sp. z o.o., BDW Usługi Sprzatające oraz Elis Siemianowice Śląskie nagrodzeni bonami o wartości 500,00 zł zostali najlepsi uczniowie. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Weronika Lasek, Milena Jarczyk, Julia Grześkowiak, Jakub Filipiak, Bartosz Filipiak, Wiktoria Czupryna.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w roku szkolnym 2021/2022!