„Złote” dziewczyny i „brązowi” chłopcy w kosza!!!

Rywalizacja sportowa w drugim półroczu w mieście wróciła…i to w jaki sposób!!! Reprezentacja dziewczyn klas 4-6 w składzie: Kinga Albrecht, Julia Albrecht, Natalia Majewska, Wiktoria Czupryna, Dominika Winiarska, Wanessa Piowczyk, Wiktoria Reguła, Emilia Wierzba, Wanessa Kosma, Emilia Guzy, Kinga Kwiatkowska, Laura Żydziak zdobyły w koszykówce pierwsze miejsce wygrywając każdy mecz na swojej drodze (z SP16, z SP20, z SP11, z SP13). Nasze dziewczyny dały z siebie więcej niż wszystko czego efektem były złote medale na ich szyjach.  Minimalnie gorzej rywalizację w kosza zakończyli chłopcy z klas 4-6 w składzie: Bartosz Filipiak, Patryk Jaromin, Łukasz Wąsik, Kuba Pisarzowski, Dominik Pisarzowski, Igor Orel, Kacper Wierzba, Radosław Mzyk, Mateusz Pradela, Igor Wierzgoń, Stanisław Świderski, Kacper Walesz, którzy musieli uznać wyższość  SP16 i SP4. Chłopcy skończyli na 3 miejscu przywożąc do szkoły brązowe krążki. Ogromne brawa i gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników. Oby tak dalej!!!