Konkurs czytelniczy

Mamy przyjemność poinformować, że 28 lutego 2023 roku odbył się wspaniały konkurs czytelniczy. Wszystkie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności czytania wierszy Juliana Tuwima, a ich występy były niezwykle poruszające.

Z wielką radością ogłaszamy, że zwycięzcami tegorocznego konkursu czytelniczego zostali: Nadia Malina z klasy 2b oraz Maja Kupny z klasy 2b. Obydwie dziewczynki zaprezentowały wiersze w sposób niezwykle ekspresyjny i przekonujący, co zapewniło im zwycięstwo w konkursie.

Drugie miejsce: Lena Gołąbowska z klasy 3a, Julia Warzecha z 3b oraz Wojciech Madejczyk z 2a.
Trzecie miejsce: Olga Koszlaga z 2a, Julia Szutowicz z 2a i Lena Wyrwińska z 3b.

Mamy nadzieję, że konkurs czytelniczy przyczynił się do rozwijania miłości do literatury i czytelnictwa wśród naszych uczniów. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w przyszłości!