Szkoła Podstawowa nr 5

w Siemianowicach Śląskich

We wtorek 12 czerwca odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia ze zdobienia przedmiotów techniką decoupage. Tym razem uczestniczki zdobiły słoiki po kawie. Po raz kolejny efekt końcowy jest naprawdę niesamowity. Gratulujemy wspaniałych prac i zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia w nowym roku szkolnym.

 

 

Czytaj więcej...

Dziś Książkożercy zmagali się z maratonem, a Sportoholicy ze słowem. Spokojnie, nie kazaliśmy nikomu przebiec 42 km :) Chętni uczniowie wzięli udział w MARATONIE SŁOWNYM - w ciągu 42 sekund (podmieniliśmy kilometry na sekundy), czytając głośno i wyraźne, starali się przebrnąć przez każde ze wskazanych słów. Tak jak w prawdziwym maratonie, również w SP5 byli tacy, którzy dobiegli z lepszym wynikiem. Gratulujemy Kubie z klasy VIIb, Nikoli z VIIa i Alicji z IVc - to im udało się przeczytać wszystkie przygotowane słowa w wyznaczonym czasie!

Jutro kolejny dzień książkowo-sportowych zmagań, zachęcamy do rozgrywek (a doszły nas słuchy, że niektórzy już rozpoczęli rozgrzewkę - trzymamy mocno kciuki)!

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 SP5 Siemanowice Rights Reserved.