Szkoła Podstawowa nr 5

w Siemianowicach Śląskich

Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku - jest wykształcenie  a  wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.
W piątek, 12 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Bardzo licznie zgromadzeni uczniowie wraz z Gronem Pedagogicznym uczestniczyli w przedstawieniu pt. BELFER’S  SPA. W dowcipny sposób przedstawiono historię powołania zawodu nauczyciela, codzienne zmagania uczniów i pedagogów. Zaproszono również nauczycieli do skorzystania ze szkolnego SPA ( uczniowie w roli trenerów ) w celu regeneracji sił
Już po raz kolejny mieliśmy okazję posłuchać kilku piosenek w wykonaniu pani Anna Ciopalskiej, której serdecznie dziękujemy.
Życzymy uśmiechu, radości i niezmiennego uczucia, że tak , jak my potrzebujemy Was tak samo my jesteśmy Wam potrzebni. Tego życzą Wam uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 5 w Siemianowicach Śląskich.

 

 

 

Czytaj więcej...

 Dzisiaj wszystkie klasy I-III pokazały swoim starszym kolegom i koleżankom co to znaczy zdrowe śniadanie. Uczniowie pierwszego etapu edukacyjnego wraz z wychowawczyniami przygotowali wspaniałe, i co najważniejsze zdrowe, drugie śniadanie. Podczas przerw młodsi uczniowie częstowali całą szkolną społeczność własnoręcznie przygotowanymi kanapkami. Nie dość, że było smacznie, to jeszcze kolorowo: kanapeczki cieszyły usta smakiem, oczy mnóstwem barw, a cały organizm samym zdrowiem!

 

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2019 SP5 Siemanowice Rights Reserved.