Szkoła Podstawowa nr 5

w Siemianowicach Śląskich

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do zbiórki pieniędzy w ramach akcji "Góra Grosza". Zbiórkę tę pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej już po raz 19 organizuje Towarzystwo „NASZ DOM”. „Góra Grosza” jest jedną z największych akcji społecznych w Polsce. Zebrane środki będą przekazane na: pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, na rodzinne domy dziecka, pogotowia rodzinne, dla rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka. Zbiórka w naszej szkole potrwa do 19 grudnia. Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego włączenia się do tej akcji. Pieniądze można wpłacać wychowawcom klas lub opiekunowi akcji p. Renacie Schejbal.

Pamiętajcie – każdy grosz się liczy!

Copyright © 2019 SP5 Siemanowice Rights Reserved.