Styczniowe zajęcia czytelniczo-plastyczne

W czwartek (10 stycznia) w szkolnej świetlicy odbyły się kolejne zajęcia czytelniczo-plastyczne. Tym razem przeczytaliśmy opowiadanie edukacyjne „Pechowa ślizgawka” autorstwa Alicji Mikulskiej. Dzieci z uwagą wysłuchały tekstu, który poruszył temat bezpieczeństwa w czasie zimowych zabaw, a także okazywania szacunku dla osób starszych. Następnie uczniowie wykonali podarunki dla swoich bliskich z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka. W efekcie powstały przepięknie serca z zawieszkami, które świetliki ozdobiły bardzo pomysłowo. Po feriach zapraszamy na kolejne zajęcia.

KALENDARZ ŚWIETLICOWY 2020

W grudniu został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Kalendarz 2020”, którego celem było stworzenie ilustracji do kalendarza świetlicowego na 2020 rok. Poniżej przedstawiamy laureatów konkursu:
Zofia Kabot  - miesiąc styczeń
Iga Kiołbasa - miesiąc luty
Kinga Kwiatkowska - miesiąc marzec
Iga Kiołbasa - miesiąc kwiecień
Patryk Dąbrowski - miesiąc maj
Emilia Legutki - miesiąc czerwiec
Paulina Wykurz - miesiąc lipiec
Zofia Kabot - miesiąc sierpień
Paulina Kosicka - miesiąc wrzesień
Maja Firlej - miesiąc październik
Nikola Gogół - miesiąc listopad
Paulina Dżuman - miesiąc grudzień
Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

STYCZEŃ W ŚWIETLICY

Serdecznie zapraszamy do galerii styczniowych prac.

Copyright © 2020 SP5 Siemanowice Rights Reserved.