Szkoła Podstawowa nr 5

w Siemianowicach Śląskich

Dnia 2 września uczniowie naszej szkoły, nauczyciele oraz rodzice spotkali się w sali gimnastycznej na akademii z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. O godzinie 9:00 na apelu dla klas I-III swój program artystyczny przedstawiły dzieci z klas drugich. O godzinie 10:30 rozpoczęła się akademia dla klas IV-VIII, podczas której o część artystyczną zadbali uczniowie klas czwartych.
Swoją obecnością podczas uroczystości zaszczycił nas sekretarz miasta pan Adam Skowronek, który oficjalnie powierzył stanowisko dyrektora szkoły panu Marcinowi Lazarowi.  Pan Dyrektor powitał wszystkich zgromadzonych, zwracając szczególną uwagę na pierwszoklasistów, którzy tego dnia rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą. Życząc spokojnej pracy w nowym roku szkolnym, pan Dyrektor wspomniał również o ogromnej roli współpracy szkoły z rodzicami, którzy stanowią bardzo ważne ogniwo w procesie nauczania i wychowania młodego pokolenia. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2020 SP5 Siemanowice Rights Reserved.