Szkoła Podstawowa nr 5

w Siemianowicach Śląskich

W ROKU SZKOLNYM 2016/17 - I PÓŁROCZE

Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa zajęć

Dzień tygodnia

Lekcja

Godzina

Ciopalska Anna

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze

z j. angielskiego

Wtorek

7

8

13:45-14:30

14:40-15:25

Chmura Alicja

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze

z j. polskiego

Środa

Piątek

1

7

8:00-8:45

13:45-14:30

Grzegorzewicz-Szopa Joanna

Muzyka i my

Wtorek

Piątek

7

7

13:45-14:30

13:45-14:30

Huć Bożena

Droga do sukcesu

Piątek

6

12:45-13:30

Huć Bożena

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze kl. III c

Poniedziałek

5

11:40-12:25

Karbowska Anna

Z małej szkoły w wielki

świat

Piątek

8

14:40-15:25

Karbowska Anna

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze kl. II d

Czwartek

7

13:45-14:30

Kierat Justyna

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze z przyrody

Wtorek

Czwartek

1

1

8:00-8:45

8:00-8:45

Kowalczyk Marianna

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze z matematyki

Piątek

1

8:00-8:45

Krupanek Michał

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze

z j. angielskiego

Poniedziałek

8

9

14:40-15:25

15:35-16:20

Kuczmierczyk Izabela

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze kl. III b

Poniedziałek

Środa

1

5

8:00-8:45

11:40-12:25

Markewka Izabela

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze z matematyki

Poniedziałek (co 2 tyg.)

Środa (zamiennie)

Piątek (co 2 tyg.)

1

1/7

1

8:00-8:45

8:00-8:45 /13:45-14:30

8:00-8:45

Matysik Mariola

Zajęcia artystyczne

Piątek

5

11:40-12:25

Matysik Mariola

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze kl. II a

Środa

6

12:45-13:30

Mokrzan Aleksandra

Taniec i ja

Wtorek

7

13:45-14:30

Mokrzan Aleksandra

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze kl. III a

Środa

2

8:55-9:40

Pyka Marek

Zespołowe gry sportowe

Środa  

9-10

15:30-17:00

Sekścińska Sylwia

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze

z j. polskiego

Poniedziałek

Czwartek (co 2 tyg.)

Piątek (co 2 tyg.)

1

7

1

8:00-8:45

13:45-14:30

8:00-8:45

Schejbal Renata

Zajęcia rozwijające

umiejętność czytania

 i pisania z elementami

plastyki

Wtorek

1

8:00-8:45

Schejbal Renata

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze kl. I

Piątek

5

11:30-12:25

Skiba Alina

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze kl. II b

Środa

Piątek

7

13:45-14:30

Urbańczyk Katarzyna

Koło historyczne

Środa

8

14:40-15:25

Urbańczyk Katarzyna

Koło teatralne

Piątek

8

14:40-15:25

Waligóra Agnieszka

Mały artysta

Wtorek

6

12:45-13:30

Waligóra Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno-

wyrównawcze kl. II c

Wtorek

7

13:45-14:30

Zaleska Edyta

Koło biblijne

Poniedziałek

Piątek

7

8

13:45-14:30

14:40-15:25

Copyright © 2017 SP5 Siemanowice Rights Reserved.