Szkoła Podstawowa nr 5

w Siemianowicach Śląskich

w roku szkolnym 2017/2018:

 

1.  Szkolny konkurs plastyczny "Wizerunek Maryi"

Dominika Bałut, Dawid Kaleta - I miejsce

Marta Kurczak, Emilia Blacha - II miejsce

Zofia Ostręga - III miejsce

Dominik Stanek, Maksymilian Suszek, Marek Powszok, Wiktoria Pyzałka, Karolina Soduś, Mateusz Bogusz, Wanesa Skrzypiec - wyróżnienie

2.  Szkolny konkurs "Mój różaniec"

Alicja Herbińska - I miejsce

Oliwia Urbanik - II miejsce

Maciej Olczyk, Santana Mohr, Amelia Kopiec - III miejsce

Kamil Olczyk - wyróżnienie

3. Szkolny konkurs "Czy na pewno mówisz poprawnie"

Martyna Przanowska, Patryk Duda, Kamil Olczyk - I miejsce

Amelia Kopiec, Wiktoria Mikłasz, Oliwia Urbanik - II miejsce

Nadia Jarzembowska, Anna Pesel, Paulina Piech - III miejsce

4. Ogólnopolski konkurs literacki "Na skrzydłach przyjaźni"

Kamil Olczyk - laureat

 

5.  Szkolny konkurs "Łamigłówki mądrej główki"

kl. II

Kajetan Śleziak - I miejsce

Jakub Łukasik - II miejsce

Paulina Dżuman - III miejsce

kl. III

Weronika Lasek - I miejsce

Jakub Filipiak - II miejsce

Julia Grześkowiak - III miejsce

 

6.  Międzyszkolny konkurs "Łamigłówki mądrej główki"

kl. II

Kajetan Śleziak - III miejsce

kl. III

Weronika Lasek, Jakub Filipiak - I miejsce

7.  XIII Festiwal Zdrowia

Alicja Herbińska, Amelia Kopiec, Julia Banach - II miejsce

8. Szkolny konkurs czytelniczy z języka angielskiego

Maria Ruta - I miejsce

Witold Sulik - II miejsce

Maja Klęka, Karolina Legutki - III miejsce

 

9. Szkolny konkurs plastyczny "Boże Narodzenie"

Kategoria "Kartka świąteczna"

kl. I-III

Zofia Ostręga - I miejsce

Julia Grześkowiak - II miejsce

Karolina Soduś - III miejsce

kl. IV-VII

Alicja Herbińska - I miejsce

Nicol Barzyk - II miejsce

 

Kategoria "Anioł"

kl. I-III

Paulina Wykurz - I miejsce

Zofia Ostręga - II miejsce

Kamil Szlapa - III miejsce

Dorota Szaflik - wyróżnienie

kl. IV-VII

Alicja Herbińska - I miejsce

Maja Rak - II miejsce

 

Kategoria "Bombka choinkowa""

kl. I-III

Oskar Czaplicki - I miejsce

Emilia Witek - II miejsce

Dawid Giec - III miejsce

Bartłomiej Hornik - wyróżnienie

kl. IV-VII

Alicja Herbińska - I miejsce

Maciej Olczyk - II miejsce

Zuzanna Skorupa - III miejsce

 

10. Szkolny konkurs przyrodniczo-środowiskowy "Ja i mój świat"

Zofia Ostręga - I miejsce

Natalia Szaflik - II miejsce

Krzysztof Kula - III miejsce

 

11. Międzyszkolny konkurs przyrodniczo-środowiskowy "Ja i mój świat"

Zofia Ostręga, Natalia Szaflik, Krzysztof Kula - III miejsce

 12. Międzyszkolny konkurs "Wiem, co jem"

Emilia Blacha, Weronika Lasek - III miejsce

 13. Szkolny konkurs ortograficzny

Weronika Lasek - I miejsce

Natalia Szaflik - II miejsce

Julia Grześkowiak - III miejsce

  14.  Szkolny konkurs recytatorski

kl. I

Karolina Filus - I miejsce

kl. II

Paulina Dżuman - I miejsce

 kl. III

Natalia Szaflik - I miejsce

  15. Międzyszkolny konkurs ortograficzny

Weronika Lasek - wyróżnienie

 

16. Szkolny Konkurs Czytelniczy „Brown Bear, Brown Bear, What Do You See?”

Jakub Filipiak - I miejsce

Kacper Klekot - II miejsce

Weronika Lasek, Natalia Szaflik, Krzysztof Kula - III miejsce

 

 

17. Międzyszkolny Konkurs "Eko-matematyk"

Wiktoria Reguła, Wiktoria Wójcik, Krzysztof Ciepiela - III miejsce

 

18. Międzyszkolny konkurs "Z książką przez świat"

Emilia Blacha - II miejsce

Karolina Soduś - III miejsce

Zofia Ostręga - wyróżnienie

 

 

 

Copyright © 2018 SP5 Siemanowice Rights Reserved.