Kalendarz imprez szkolnych

KALENDARZ IMPREZ SZKOLNYCH NA ROK 2019/2020

 

MIESIĄC WYDARZENIE OSOBY ODPOWIEDZIALNE
WRZESIEŃ Rozpoczęcie roku szkolnego I-III

 

Rozpoczęcie roku szkolnego IV-VIII

 

Narodowe Czytanie

 

 

 

Wybory do Samorządu szkolnego

 

 

Sprzątanie świata

 

Konkurs „Tabliczka mnożenia” IV-VI

 

Sportowe Mistrzostwa Szkoły

 

A. Kloc, M. Matysik

 

K. Galus, J. Pawłowska, J. Grzegorzewicz-Szopa

 

K. Urbańczyk, J. Kierat,

S. Sekścińska

 

K. Urbańczyk, S. Sekścińska

 

 

J. Kierat

 

I. Stangel

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

PAŹDZIERNIK  Noc bibliotek

 

 

Konkurs „Maryja w moich oczach”

 

Akcja „Jemy smacznie, zdrowo, kolorowo”

 

Pasowanie na Pierwszoklasistę

 

 

Dzień Kundelka

 

Europejski Dzień Języków

 

 

Dzień Edukacji Narodowej

 

Pasowanie na Świetlika

 

Tydzień zdrowia psychicznego

 

Sportowe Mistrzostwa Szkoły

 

 K. Urbańczyk, S. Sekścińska,

A. Chmura, J. Kierat

 

E. Zaleska

 

Wychowawcy I-III

 

 

R. Schejbal, A. Krupanek

 

 

A. Krupanek

 

A. Ciopalska, I. Migdałek, R. Cyl, J. Grzegorzewicz-Szopa

 

J. Grzegorzewicz-Szopa

 

A. Kloc, D. Malchar

 

M. Bożek, K. Pesel

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

LISTOPAD  Akademia z okazji Dnia Niepodległości

 

 

Dzień Pluszowego Misia

 

 

Akcja Śniadanie Daje Moc

 

Zabawa andrzejkowa

 

Dzień Życzliwości

 

 

Szkolny Turniej Dwójek Siatkarskich

 

 

Sportowe Mistrzostwa Szkoły

 K. Urbańczyk, S. Sekścińska,

A. Chmura, J. Grzegorzewicz-Szopa

 

A. Chmura, K. Urbańczyk, J. Kierat

 

 

 

Wychowawcy I-III

 

Wychowawcy I-III

 

A. Ciopalska, E. Zaleska

 

 

J. Pawłowska

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

GRUDZIEŃ  Jasełka

 

 

Góra grosza

 

Święto Patrona Szkoły

 

Sportowe Mistrzostwa Szkoły

 K. Urbańczyk, S. Sekścińska,

A. Chmura, J. Grzegorzewicz-Szopa

 

R. Schejbal

 

J. Grzegorzewicz-Szopa

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

STYCZEŃ  Akcja WOŚP

 

Szkolny konkurs czytelniczy kl. III

 

Szkolny konkurs ortograficzny kl. IV-VIII

 S. Sekścińska

 

A. Kloc, M. Matysik

 

A. Krupanek

 

LUTY  Tydzień gwary śląskiej

 

 

Szkolny konkurs ortograficzny kl. III

 

Dzień Języka Ojczystego

 

Bal karnawałowy kl. I-III

 

Międzyszkolny konkurs j. angielskiego

kl. VII-VIII „Rozwiń skrzydła”

 

 

Walentynkowy Turniej Par w Piłce Koszykowej

 

 

Dzień Bezpiecznego Internetu

 

 

Sportowe Mistrzostwa Szkoły

 K. Urbańczyk, S. Sekścińska,

A. Chmura, J. Grzegorzewicz-Szopa

 

B. Huć

 

S. Sekścińska, A. Chmura

 

Wychowawcy I-III

 

A. Ciopalska, R. Cyl

 

 

 

J. Pawłowska

 

 

 

B. Respondek

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

MARZEC  Szkolny konkurs recytatorski kl. III

 

Szkolny konkurs j. niemieckiego

 

Szkolny konkurs „Ja i mój świat”

 

Dzień św. Patryka

 

Szkolny konkurs pomocy przedmedycznej

 

Konkurs „Kangur Matematyczny”

 

Sportowe Mistrzostwa Szkoły

 A. Kloc, M. Matysik

 

I. Migdałek

 

R. Schejbal

 

A. Ciopalska, R. Cyl

 

J. Pawłowska, K. Galus

 

 

I. Stangel

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

KWIECIEŃ  Konkurs „Czy na pewno mówisz poprawnie?”

 

Międzyszkolny konkurs „Ja i mój świat”

 

 

 

Eko-dni, Dzień Ziemi

 

Konkurs z okazji Dnia Ziemi

 

Sportowe Mistrzostwa Szkoły

 S. Sekścińska, A. Chmura

 

 

B. Huć, R. Schejbal, A. Kloc,

A. Mokrzan

 

 

J. Kierat

 

K. Galus

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

MAJ  Akademia z okazji Święta 3 maja

 

Europejski Dzień Sąsiada

 

Akcja „Jemy smacznie, zdrowo, kolorowo”

Szkolny konkurs j. angielskiego kl. I-III

Sportowe Mistrzostwa Szkoły

 K. Urbańczyk, S. Sekścińska,

A. Chmura, J. Grzegorzewicz-Szopa

K. Urbańczyk, S. Sekścińska,

A. Chmura

Wychowawcy I-III

 

A. Ciopalska, R. Cyl

Nauczyciele wychowania fizycznego

CZERWIEC  Akcja „Książkożercy”

 

Dzień Dziecka – Dzień Sportu

 

Sportowe Mistrzostwa Szkoły

 S. Sekścińska, A. Chmura

 

Wychowawcy I-III

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

Scroll Up