Lokalny Program Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży

Już tradycyjnie w połowie października wręczane są nagrody rzeczowe ufundowane w ramach programu wspierania edukacji dzieci i młodzieży na terenie Siemianowic Śląskich. Aby otrzymać taką nagrodę nie tylko trzeba wykazać się dobrymi wynikami w nauce, wysoką średnią ocen powyżej 5.0 oraz świadectwem z wyróżnieniem, ale także być wzorem dla rówieśników.

Z nieskrywaną satysfakcją prezentujemy zatem docenionych i nagrodzonych przez siemianowicki samorząd absolwentów oraz uczniów naszej szkoły. Dopełnieniem wartościowej nagrody rzeczowej był uroczysty adres skierowany na ręce uczniów z gratulacjami i życzeniami od Prezydenta Miasta Pana Rafała Piecha.

 1. Farad Nadia 5a
 2. Stanek Dominik 5a
 3. Dżuman Paulina 5a
 4. Filipiak Jakub 6b
 5. Szaflik Natalia 6a
 6. Hornik Bartłomiej 6b
 7. Korzeniowski Igor 6b
 8. Wiktor Staś 6b
 9. Grześkowiak Julia 6a
 10. Jarczyk Milena 6a
 11. Pyzałka Wiktoria 6a
 12. Soduś Karolina 6a
 13. Bzdyra Amelia zmiana szkoły
 14. Szewioła Kornelia zmiana szkoły
 15. Mazurek Radosław 8a
 16. Olczyk Maciej 8a
 17. Śleziak Lena 8a
 18. Magier Dastin absolwent
 19. Herbińska Alicja absolwent