Szkoła Podstawowa nr 5

w Siemianowicach Śląskich

Sylwia i Wiktoria - licealistki z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Śniadeckiego w ramach projektu "PoczytajMy" odwiedziły 29 stycznia klasę 2a. PoczytajMy to program edukacyjny, wspierający czytelnictwo. Nasza szkoła uczestniczy w programie od 2016 roku. „Hej, Przedziadku!” to książka o wspaniałych, magicznych relacjach dziadków z wnukami. Napisana przez jednego z najsłynniejszych dziadków na świecie, legendę muzyki – sir Paula McCartneya z zespołu The Beatles. Inspiracją dla autora były jego własne relacje z wnukami. Sylwia i Wiktoria razem z młodszymi koleżankami i kolegami wybrały się dzisiaj w niezapomnianą podróż do odległych zakątków świata.... . Czytelnicze spotkanie urozmaicone było wspólną zabawą. Najwięcej emocji wywołał pokaz magicznych sztuczek...

Copyright © 2020 SP5 Siemanowice Rights Reserved.