Tydzień Zdrowia Psychicznego

Drodzy Uczniowie! Uprzejmie informujemy, iż w związku z sytuacją epidemiczną i czasową nieobecnością w szkole niektórych uczniów przedłużamy do końca października termin oddania prac konkursowych związanych z Tygodniem Zdrowia Psychicznego. Jednocześnie przypominamy, iż w tym roku zachęcamy Was do wykorzystania w sposób konstruktywny nowych technologii i w związku z tym proponujemy stworzenie materiału promującego naszą szkołę. Może to być ciekawa grafika lub krótki film (maks 2 min.). Gotowe prace prosimy przesyłać mailem na adres m.bozek@sp5siemianowice.pl, jeśli plik jest za duży możecie dostarczyć go na pendrive do psychologa lub pedagoga szkolnego. Najmłodszych uczniów naszej szkoły, którzy nie korzystają jeszcze ze smartfonów, zachęcamy do wykonania pracy plastycznej o tej samej tematyce. Pozdrawiamy, Pedagog i Psycholog.