Ambasadorzy sportu szkolnego z Siemianowickiej Piąteczki w roku szkolnym 25/26
W czwartkowe popołudnie nagrody dla najlepszych sportowców Szkoły Podstawowej nr 5 w bieżącym roku szkolnym otrzymali Nadia Malina, Emilia Guzy, Natan Słabik i Igor Orel. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Czytaj dalej ...