Szkolny konkurs plastyczny „Mój wymarzony zawód”

Uczniowie klas 1 – 3 naszej szkoły brali udział w szkolnym konkursie plastycznym „Mój wymarzony zawód”. Celem konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności, rozwój ich zainteresowań  i zaspokojenie potrzeby ekspresji oraz umożliwienie im […]

Więcej →

Jemy smacznie, zdrowo, kolorowo

Zdrowa dieta i aktywny tryb życia to klucz do zdrowia. Wszyscy to wiedzą. Uczą się o tym również uczniowie klas młodszych naszej szkoły. W ramach akcji Jemy smacznie, zdrowo, kolorowo, która w tym roku trwała przez cały miniony tydzień, dzieci […]

Więcej →

Spotkanie z policjantami

W ostatnim czasie klasy drugie odwiedzili policjanci, którzy w bardzo ciekawy sposób przekazali uczniom informacje na temat cyberprzestępczości, hejtu, kontaktów z nieznajomymi, bezpieczeństwa nad wodą i w ruchu drogowym. Uczyli jak należy zareagować, gdy obca osoba będzie nas np.: zagadywać, częstować […]

Więcej →