Ambasadorzy sportu szkolnego z Siemianowickiej Piąteczki w roku szkolnym 25/26

W czwartkowe popołudnie  nagrody dla najlepszych sportowców Szkoły Podstawowej nr 5 w bieżącym roku szkolnym otrzymali Nadia Malina, Emilia Guzy, Natan Słabik i Igor Orel. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.