W czwartkowe popołudnie nagrody dla najlepszych sportowców Szkoły Podstawowej nr 5 w bieżącym roku szkolnym otrzymali Nadia Malina, Emilia Guzy, Natan Słabik i Igor Orel. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.





W czwartkowe popołudnie nagrody dla najlepszych sportowców Szkoły Podstawowej nr 5 w bieżącym roku szkolnym otrzymali Nadia Malina, Emilia Guzy, Natan Słabik i Igor Orel. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.




