Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023//2024

W poniedziałek 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.
Wyjątkowo, w warunkach niemal polowych, na szkolnym boisku, co ma związek z trwającymi pracami remontowymi w sali gimnastycznej.
Bardzo ważną częścią uroczystości było wręczenie uczniom nagród w ramach Wewnątrzszkolnego Programu Stypendialnego Rady Rodziców i Siemianowickiej Piąteczki. W tym roku sponsorami nagród dla najlepszych uczniów naszej szkoły są sprawdzeni Przyjaciele i mecenasi Siemianowickiej Piąteczki,  firmy i przedsiębiorstwa: Adient Siemianowice Śląskie, BDW , Rosomak, F.R.B. Daw – Bud oraz przedsiębiorstwo Adagon.
Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody w wysokości 500 zł z rąk dyrekcji szkoły.
W tej edycji szkolnego stypendium wyróżnieni zostali uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym otrzymali wzorowe zachowanie i mogą pochwalić się wysoką średnią ocen, od średniej 5,67 do 5,45.
Dyrektor szkoły życząc w rozpoczynającym się roku szkolnym życzył nagrodzonym uczniom dalszych sukcesów i zapowiedział kontynuację programu stypendialnego w przyszłości rozszerzonego o dodatkowe stypendium dla ucznia/uczennicy który/która będzie mogła poszczycić się na  świadectwie największym przyrostem średniej w nawiązaniu do roku poprzedniego.