DZIECI BAJKI PISZĄ

Dzięki bogatej wyobraźni, talentowi w posługiwaniu się słowem, umiejętności obrazowania myśli i odwadze DZIECI BAJKI PISZĄ. 23 października 2023r. w Siemianowickiej Piąteczce miało miejsce doniosłe wydarzenie. Młodzi pisarze wyłonieni w szkolnym konkursie w otoczeniu władz miasta (dziękujemy za obecność Pani Beacie Gałeckiej II zastępcy prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie oraz Pani Małgorzacie Kryś przedstawicielce Wydziału Edukacji), rodziny i przyjaciół dzielili się pasją do literatury odczytując fragmenty swoich dzieł oraz opowiadając o kulisach ich powstania. Wieczorek literacki zgromadził wielu entuzjastów literatury. Swoją obecnością zaszczyciła nas Radna Rady Miasta Pani Aleksandra Krążek oraz Pani Agnieszka Miozga (nauczyciel bibliotekarz fili nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej). Autorzy książek z dumą złożyli dedykacje na stronnicach swoich opowieści wszystkim czytelnikom a my z niecierpliwością czekamy na dalsze losy „Bianki nad wodospadem” oraz „Legend o wyspach wielkanocnych”.