Szkoła pamięta

Z okazji  Dnia Wszystkich Świętych oraz zbliżającej się 105.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć śląskich Powstańców oraz poległych funkcjonariuszy Policji z komisariatu w Siemianowicach Śląskich.

Uczniowie klasy VIII zapalili znicze na grobach dr Jana Nepomucena Stęślickiego, Franciszka Dei   i Jana Rurańskiego.

Ósmoklasiści w asyście Policjanta złożyli  kwiaty i zapalili symboliczny znicz przy pomniku pomordowanych i poległych w czasie II wojny światowej  funkcjonariuszy  Policji z województwa śląskiego z komisariatu w Siemianowicach Śląskich,   których szczątki odnaleziono w Miednoje oraz tym, którzy zginęli na wschodzie w latach 1939 – 1940.