Razem możemy więcej

Fundacja Leroy Merlin Polska, rodzice, uczniowie, nauczyciele, harcerze (VII szczep Antidotum)….. oraz pozostali przyjaciele naszej szkoły połączyli siły i wspólnie działają na rzecz „Siemianowickiej Piąteczki”. Ramie w ramię Pani Prezes Fundacji Leroy Merlin Agnieszka Bolek, Andrzej Ostrowski (przedstawiciel handlowy LM), dyrektor szkoły Marcin Lazar oraz pokaźne grono rodziców wytrwale remontowali szkolne korytarze. Tutaj nie ma znaczenia technika, liczy się zapał i determinacja:-) Chwile wytchnienia zagwarantowała nam Varta Automotive, która wraz z przekazanymi dla dzieci odblaskami zwiększającymi bezpieczeństwo na drodze obdarowała nas pysznym sokiem jabłkowym. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i zachęcamy do podziwiania efektów naszych prac podczas spaceru po szkole.