Od grudnia do marca odbywała się w naszej szkole zbiórka pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni na krzywdę drugiej osoby i chętnie się do tej akcji przyłączyli. W ten sposób wsparli oni Towarzystwo Nasz Dom, a tym samym pomogli swoim rówieśnikom w całej Polsce, którzy nie mają możliwości i szczęścia dorastać wśród najbliższych.

Po zakończeniu akcji przyszła pora na podsumowanie. Uczniowie naszej szkoły zebrali łącznie sumę 385 zł. Zebrane środki  za pośrednictwem poczty polskiej zostały przesłane na adres wskazany przez organizatora.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w naszej szkole wzięli udział w zbiórce oraz wolontariuszom, którzy włączyli się w organizację i promocję akcji oraz posegregowali i policzyli wszystkie zebrane pieniądze.