Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Dnia 2 września 2024 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Wydarzenie odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie uczennice i uczniowie klas drugich przygotowali krótki program powitalny dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi Siemianowickiej Piąteczki.

Następnie głos zabrał Pan Dyrektor, który podkreślił, jak ważny jest to dzień w życiu każdego ucznia, oraz życzył wszystkim sukcesów w nauce, radości z odkrywania nowych rzeczy i wielu wspaniałych chwil w nadchodzącym roku szkolnym.

Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie dyplomu oraz stypendium dla Neli Kłosek, uczennicy klasy IIIa, trenującej gimnastykę artystyczną. Życzymy jej dalszych sukcesów!

Mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie obfitował w same przyjemności oraz dni pełne uśmiechu.