„Szybciej, wyżej, mocniej”

W piątek 4 października 2024 roku Siemianowicka Piąteczka wzięła udział w imprezie sportowej „Szybciej, wyżej, mocniej”, zorganizowanej na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 47 uczniów z klas 5-8 godnie reprezentowało naszą szkołę w zawodach biegowych. Startujących w biegu masowym w każdej kategorii było około 200-300 zawodników. Najwyższe miejsca z naszych z naszych reprezentantów zajęli: Jakub Zieliński (klasa 8) – miejsce 4 , Dawid Skolik (klasa 8) – miejsce 7, Paulina Jarczyk (klasa 7) – miejsce 13. Ogromne brawa dla organizatorów za przygotowanie i przeprowadzenie świetnej imprezy dla dzieci, a dla naszych startujących uczniów gratulacje za chęci, uśmiech i wysiłek włożony w ukończenie biegu.