Tydzień dla Bezpieczeństwa w naszej szkole
W dniach 15–19 czerwca w naszej szkole zrealizowaliśmy działania profilaktyczno-edukacyjne w ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa”, organizowanej z inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej. Celem przedsięwzięcia było zwiększenie świadomości uczniów na temat bezpiecznego spędzania czasu podczas wakacji. W działania zaangażowali się […]
Czytaj dalej ...