Sala gimnastyczna otwarta!

7 maja 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Siemianowicach Śląskich miało miejsce doniosłe wydarzenie. Prezydent Siemianowic Śląskich Pan Rafał Piech dokonał oficjalnego otwarcia kompleksowo wyremontowanej sali gimnastycznej. Przedsięwzięcie było możliwe dzięki współpracy dyrektora szkoły z władzami miasta i wsparciu finansowym Fundacji Leroy Merlin Polska. Prezes fundacji, Pani Agnieszka Bolek po raz kolejny podała społeczności „Siemianowickiej Piąteczki” pomocną dłoń. W zamian zaoferowaliśmy obserwację zmagań sportowych Mistrzów Siemianowic w koszykówce oraz zapierające dech w piersi występy artystyczne naszych zdolnych uczennic Tatiany (akrobatyka sportowa) oraz Neli (gimnastyka artystyczna). Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie zyskali piękną przestrzeń do rozwoju swoich pasji.