21 czerwca w murach Siemianowickiej Piąteczki odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas I – III.

Uczniowie klas trzecich, wcielając się w role piratów, marynarzy i syren zabrali nas w podróż pełną barwnych tańców i morskich opowieści. Piękna choreografia, stroje i zaraźliwa energia małych artystów wprawiły wszystkich w doskonały nastrój. Publiczność z zapartym tchem obserwowała każdy ruch i podziwiała talent młodych tancerzy.

Po artystycznym uniesieniu przyszedł czas na podsumowanie minionego roku szkolnego. Uczniowie z dumą odebrali świadectwa i pamiątkowe książki.

To był dzień pełen radości, wzruszeń i dumy – dzień, który pokazał, że nauka w szkole to nie tylko obowiązek, ale i wspaniała przygoda, która buduje przyjaźnie, kształtuje charaktery i otwiera umysły na nowe wyzwania.

Życzymy wszystkim uczniom Siemianowickiej Piąteczki słonecznych i bezpiecznych wakacji!