Szkoła Podstawowa nr 5

w Siemianowicach Śląskich

Kto powiedział, że szkoła to tylko książki i nieustająca nauka? W szkole można się także bawić – i to jak! Uczniowie mieli okazję się o tym przekonać. W poniedziałkowe popołudnie relaksowali się przy dźwiękach ulubionej muzyki na dyskotece z okazji Dnia Chłopaka. Parkietowe wygibasy wprawiłyby w zachwyt wielu znawców tańca. Różnorodna nuta, o którą zadbali uczniowie klas VII, sprawiła, że każdy z chęcią poruszał się w jej rytm. Dziewczyny postarały się o to, by chłopcy poczuli się w tym dniu wyjątkowi – przygotowały plakaty z życzeniami oraz dyplomy dla swoich kolegów. Wszystkim towarzyszył imprezowy nastrój, uśmiechy nie schodziły z twarzy uczestników zabawy. Z niecierpliwością czekamy na kolejną okazję do dyskotekowych spotkań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2018 SP5 Siemanowice Rights Reserved.