Szkoła Podstawowa nr 5

w Siemianowicach Śląskich

W piątek (1 lutego) odbył się szkolny etap konkursu „Wiem, co jem”, w którym udział wzięli uczniowie klasy III. Trzecioklasiści musieli wykazać się rozległą wiedzą na temat zdrowego odżywiania, odgadnąć za pomocą wzroku, smaku, węchu i dotyku podane produkty. Zadania polegały również na uważnym przeczytaniu tekstu związanego ze zdrowym odżywianiem, rozwiązaniu quizu prawda/fałsz oraz określeniu, które z podanych produktów są wartościowe, a które nie. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
•    I miejsce – Nadia Farat,
•    II miejsce – Paulina Dżuman,
•    III miejsce – Jakub Łukasik.
Rywalizacja była wyrównana, w międzyszkolnym etapie konkursu naszą szkołę reprezentować będą uczennice Nadia Farat i Paulina Dżuman. Gratulujemy uczestnikom i trzymamy kciuki za nasze reprezentantki.

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 SP5 Siemanowice Rights Reserved.