Szkoła Podstawowa nr 5

w Siemianowicach Śląskich

W piątek uczniowie naszej szkoły z klas 2-5 wzięli udział w Turnieju Gier i Zabaw, organizowanym w MOSiR Pszczelnik. Dzieci, podzielone na 3 drużyny, rywalizowały z uczniami innych szkół w kategoriach wiekowych: rocznik 2010, rocznik 2009 i rocznik 2008. Reprezentanci SP 5 dali z siebie wszystko i świetnie się przy tym bawili. Nasi najmłodsi uczniowie zajęli 2 miejsce, uczniowie z rocznika 2009 – 3 miejsce, natomiast najstarsi – 1 miejsce. W ogólnej klasyfikacji nasza szkoły zajęła 2 miejsce. Sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Oto nazwiska naszych reprezentantów:
Kl. 2a, 2b: Kornel Bogusz, Karolina Chyleńska, Oskar Czaplicki, Wanessa Piowczyk, Wiktoria Reguła, Patryk Jaromin, Marcel Opic, Łukasz Wąsik, Dominika Winiarska.
Kl. 3: Paulina Dżuman, Aleksander Kristek, Jakub Łukasik, Fabian Piowczyk, Dominik Stanek, Kajetan Śleziak.
Kl. 4a, 4c: Alicja Ambrożek, Mateusz Bogusz, Dawid Giec, Katarzyna Górska, Marta Kurczak, Milena Jarczyk, Oliwia Płaszewska, Wiktoria Pyzałka, Dylan Reder, Paulina Tomiak, Patryk Woronicz.
Kl. 5a: Kinga Cieślak, Paulina Głowoc, Oskar Konieczny, Zofia Skiba, Daniel Wajda.

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 SP5 Siemanowice Rights Reserved.