Drodzy Absolwenci!

Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczyło się Wasze życie po opuszczeniu murów naszej Szkoły. W związki z tym umieściliśmy poniżej ankietę, bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyście zechcieli odpowiedzieć na kilka pytań. Uzyskane informacje pozwolą nam też udoskonalić pracę szkoły i dostosować ofertę edukacyjną do potrzeb naszych uczniów i ich dalszego kształcenia.

Ankieta pobierz: Losy absolwentów - ankieta doc.

A może macie ochotę napisać do nas lub opisać swoje szkolne doświadczenia?

Jeśli macie ciekawe zdjęcia z lat szkolnych, prześlijcie zeskanowane z opisem wydarzenia, którego dotyczą.

Jeżeli wyrazicie zgodę to opublikujemy  Wasze wspomnienia lub zdjęcia na naszej stronie internetowej.

Jako byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5
im. Adama Mickiewicza w Siemianowicach Śląskich

zawsze jesteście mile widziani w murach naszej (i Waszej) szkoły.

Pozdrawiamy Was

dyrektor szkoły  Sebastian Hutny,

Grono Pedagogiczne oraz wszyscy Pracownicy szkoły

Copyright © 2017 SP5 Siemanowice Rights Reserved.